Zlot Klasy G w Stacji Mercedes

W niedzielę, 20 lipca o 15.30 w Stacji Mercedes, odbędzie się wielkie wydarzenie dla wszystkich pasjonatów samochodów terenowych – Zlot Klasy G. To będzie prawdziwa uczta dla fanów wojaży w ekstremalnych warunkach (róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie) – wstęp wolny!

Podczas niedzielnego spotkania wielbiciele aut terenowych nie tylko będą mogli podziwiać swoje ulubione modele, ale także będą mieli możliwość uczestniczyć w panelu dyskusyjnym, który wystartuje o 16.30. Podczas spotkania omówione zostaną nowinki techniczne dotyczące Klasy G, jak również auta pokazane będą w akcji – na zdjęciach z wypraw. Będzie można także zobaczyć filmy szkoleniowe omawiające działanie mechanizmów stosowanych w Gelendzie. Podczas tego wydarzenia zaprezentuje się firma Oberaigner, która przywiezie ze sobą elementy układu napędowego stosowanego w tych samochodach.

Terenowe auta do Stacji Mercedes przyjadą prosto z trasy i dalekich wypraw. Zaparkują w letnim pawilonie Mercedesa tylko na chwilę, aby po spotkaniu z fanami wyruszyć w dalszą, ekstremalną drogę, do której są wprost stworzone. Mercedesy Klasy G – już od ponad trzydziestu lat, wyróżniają się swoimi umiejętnościami w praktycznie każdych warunkach. Do wspaniałych możliwości dochodzi jeszcze niepowtarzalny design. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Dla największych fanów wozów terenowych przewidziana jest także dodatkowa atrakcja – do Stacji Mercedes przyjedzie trzyosiowe monstrum – Mercedes Klasy G 6×6. Ekstremalne wozy gwarantują silne emocje, warto więc przekonać się o tym osobiście.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes znajdują się na stronie www.stacjamercedes.pl oraz na facebook.pl/StacjaMercedes, twitter.com/StacjaMercedes i http://instagram.com/stacjamercedes

 

Klasa G_2

Stacja Mercedes przez całe lato (do 7 września 2014) oferować będzie spotkania z wyjątkowymi osobami, koncerty, projekcje filmowe, spektakle, gry miejskie oraz atrakcje dla najmłodszych. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. 

Klasa G_3

Przez cały czas działania będzie można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, CLA i GLA.

Klasa G_1

Stacja Mercedes_1

Serdecznie zapraszamy na Zlot Klasy G!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.