Porsche 911 dla „lubisiów”

Oficjalny profil Porsche w serwisie Facebook zgromadził już ponad 5 milionów fanów. Z tej okazji firma poprosiła internautów o pomoc w stworzeniu wyjątkowego modelu upamiętniającego to wydarzenie.

Porsche 911 Carrera 4S - 5M Porsche FansNa podstawie zgłoszeń ponad 54 000 użytkowników mediów społecznościowych, którzy opisali swoje idealne Porsche, niemieccy projektanci opracowali niepowtarzalną odmianę modelu 911 pokrytą niebieskim lakierem Aquablaumetallic.

 

Samochód otrzymał 20-calowe, białe obręcze aluminiowe, sportowe zawieszenie, sportowy układ wydechowy oraz pakiet Aerokit Cup, obejmujący przeprojektowaną nakładkę przedniego zderzaka, przedni i tylny spoiler oraz duże skrzydło zamontowane na stałe na pokrywie silnika.

 

Po otwarciu drzwi w oczy rzucają się spersonalizowane nakładki progowe z niebieskim podświetleniem, a także wstawki z polerowanego aluminium umieszczone w konsoli centralnej, w panelach drzwiowych i wokół dźwigni zmiany biegów. Całość uzupełniają wewnętrzne i zewnętrzne oznaczenia wersji specjalnej „zbudowanej przez 5 milionów fanów Porsche”.

 

Co ciekawe, internetowi zwolennicy Porsche mogą wygrać jazdę trym modelem w Porsche Experience Center w Silverstone w specjalnym konkursie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , ,

Autor: Mototarget.pl

Komentarze są wyłączone.