Największy tor kartingowy w Polsce już otwarty!

W sobotę 6 marca został otwarty największy w Polsce i jeden z największych w Europie halowych torów kartingowych. Racing Center mieszczący się w Warszawie, przy ul. Modularnej 3a, ma być największą w stolicy i kraju frajdą dla pasjonatów wyścigów gokartowych.

Tor kartingowy - Warszawa, Modularna 3a

Tor kartingowy - Warszawa, Modularna 3a

Na wszystkich spragnionych niezapomnianych wrażeń czeka aż 850 metrów trasy, 20 nowych i najbezpieczniejszych gokartów oraz promocyjne ceny – 40 zł za 10 minut jazdy.

Na Modularną 3a można przyjechać codziennie. Od poniedziałku do piątku tor jest czynny w godzinach od 15:00 do 23:00, a w soboty i niedziele od 11:00 do 23:00.

Podczas pierwszych dwóch dni funkcjonowania Racing Cenetr Warsaw odwiedziło ponad siedmiuset  gości. Każdy z odwiedzających mógł  zakosztować  sportowych emocji podczas wyścigów. „Dla naszych gości długość toru jest miłym zaskoczeniem. Dotychczas mieliśmy w Polsce do czynienia z torami o maksymalnej długości do pięciuset metrów” – mówi Maurycy Kochański, współwłaściciel Racing Center. „Dodatkową atrakcją były odwiedziny czołowych przedstawicieli sportów motorowych, na torze pojawili się min: Tomasz Kuchar, Piotr Maciejewski  oraz Robert Herba, a wielokrotny zdobywca Europejskich pucharów Rotax oraz Easykart – Tobiasz Szczepanik pokonał tor w rekordowym czasie 1 min 11,33 sek” – dodaje.

To na tego typu torach trenują przyszli mistrzowie formuły 1.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.3/10 (3 votes cast)
Największy tor kartingowy w Polsce już otwarty!, 9.3 out of 10 based on 3 ratings

Tagi: , ,

Autor: autoadmin

Jedna odpowiedź do “Największy tor kartingowy w Polsce już otwarty!”

  1. Mariusz napisał(a):

    Witam wszystkich byłem tam i faktycznie ten Tor jest największy i najdłuższy jaki widziałem ma ponad 25 zakrętów długie proste i niezłe nawroty wózki są nowe i dobrze jeżdżą. Warto spróbować bo do końca Marca z ulotką jest druga jazda gratis.

    Mariusz

    VA:F [1.9.20_1166]
    Rating: +1 (from 1 vote)