Centrum motoryzacji na Śląsku – rezerwujcie czas!

W dniach od 7 do 9 października 2011 roku Centrum Targowe FairExpo i Międzynarodowe Targi Katowickie zapraszają na 22. edycję Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych AUTOSERWIS i 22. edycję Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AUTOSALON.
autoserwis-autosalon_mtk_2011
Jesienne Targi Autoserwis i Autosalon mają bardzo bogatą tradycję, atrakcyjną ofertę i rzesze samochodowych i motocyklowych fanów. Wszystko to za sprawą dobrej lokalizacji w najbardziej zmotoryzowanym regionie Polski. Katowickie targi umożliwiają w tym samym miejscu i czasie spotkania z handlowcami i pasjonatami motoryzacji.
Jak co roku podczas Autoserwisu organizator przygotuje kompleksową ofertę wyposażenia warsztatów blacharskich, lakierniczych, wulkanizacyjnych i SKP, myjni samochodowych, części i podzespołów, narzędzi i akcesoriów, chemii i kosmetyki samochodowej. Do udziału w targach zapraszani są dealerzy samochodów osobowych, ciężarowych, terenowych, jak również motocykli i quadów.
Zainteresowani wiedzą techniczną i nowinkami z branży motoryzacyjnej znajdą swoje miejsce w salach konferencyjnych podczas licznych prezentacji. Wybitni specjaliści będą mieli swoje prelekcje dotyczące nowoczesnych technik warsztatowych.

Wśród licznych imprez towarzyszących targom proponujemy m. in. Żywy Warsztat, Off-Road – Silesia Park 4×4, XII Zlot Pojazdów Tuningowanych, XVIII Zlot Pojazdów Dziwnych i Zlot Caravaningu. Jak zwykle organizator zadba o wyjątkowe atrakcje sportowe, nie zabraknie podnoszących adrenalinę konkursów i mnóstwa wspaniałych nagród do wygrania.

Zapraszamy fachowców z branży motoryzacyjnej oraz miłośników czterech kółek do udziału w katowickich targach!

Organizator:
Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.
Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B
40-955 Katowice
tel. +48 32 78 99 104, 78 99 105
fax + 48 32 25 40 227

Więcej informacji:
www.fairexpo.pl
www.autosalon.fairexpo.pl

Portal www.Auto.pl również w tym roku objął imprezę swoim patronatem

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.