„Maja – wyzwania z rozMach-Em” – odcinek 3.: Maja vs łódka regatowa

właśnie pojawił się trzeci odcinek cyklu „Maja – wyzwania z rozMach-Em”, w którym główną rolę gra polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy – Maja Włoszczowska. W pierwszych dwóch odcinkach Maja spróbowała wspinaczki skałkowej oraz lotów szybowcem – tych widokowych jak i akrobacyjnych. Tym razem na Maję czeka wyzwanie, które w pierwszej części zapewni równie kojące doznania, co podróżowanie elektrycznym Mustangiem Mach-E, zaś w części drugiej większą dawkę adrenaliny.

W trzecim odcinku cyklu Maja za kierownicą elektrycznego Mustanga Mach-E dociera nad Jezioro Czorsztyńskie. To piękny i niezwykle bogaty turystycznie region, oferujący mnóstwo atrakcji. Można go poznawać nie tylko na rowerze czy pieszo, ale również… pod żaglami – również na sportowo, o czym Maja przekona się na pokładzie utytułowanej łódki regatowej Ford Kuga.

Projekt wideo „Maja – wyzwania z rozMach-Em” to pięcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje w nim Maja Włoszczowska, która za kierownicą elektrycznego Forda Mustanga Mach-E uzbrojonego w przyczepkę kempingową wyrusza w podróż pełną wyzwań, by przedstawiać ciekawe pomysły na aktywne spędzanie czasu w duchu przygody. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji serialu, w tym roku Maja odkryje piękne zakątki południowej Polski i spotka się z niezwykłymi ludźmi, którzy przygotowali dla niej wyzwania pełne adrenaliny. Jakie to wyzwania? Tego w czasie realizacji programu nie wiedziała nawet jego bohaterka.