Targi Motoryzacyjne Moto Session 9-10 maja 2015

moto15_1000x400_2015-03-06_1_95

 

Lubelskie Święto Motoryzacji już w maju!

Wyjątkowe modele samochodów i zabytkowych motocykli, nowości motoryzacyjne, widowiskowe drifty, pisk opon, błysk karoserii i ryk silnika – to wszystko już 9 i 10 maja w Targach Lublin podczas Lubelskiego Święta Motoryzacji Moto Session 2015!

Połączenie wystaw nowych i zabytkowych modeli aut z ekstremalnymi pokazami, poradami ekspertów i interaktywnymi atrakcjami sprawia, że Moto Session to jedyna taka impreza na Lubelszczyźnie, podczas której można być naprawdę blisko motoryzacji.

Tegoroczna edycja wydarzenia to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2015 r. Na zwiedzających czekać będą przede wszystkim wystawy aut (w tym sportowych, luksusowych, zabytkowych). W jednym miejscu, na hali C Targów Lublin, pojawią się auta najbardziej znanych światowych marek. Na specjalnie wydzielonym terenie, fani motoryzacji będą mogli poczuć sportowe emocje, których dostarczą cieszące się niezwykłą popularnością zawody Stunt Cup. W tym roku, na zwiedzających czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji związanych  z obchodami 65-lecia Polskiego Związku Motorowego. Imprezę uświetnią także  spotkania i rozmowy z lubelskimi  legendami sportów motorowych.

Nie zabraknie innych atrakcji, jak m.in.: symulatory dachowania, czy strefa gier komputerowych oraz konkursy i quizy dla najmłodszych.

Tegorocznej edycji Targów Motoryzacyjnych Moto Session towarzyszą Targi Techniki Motoryzacyjnej LUBTECH, czyli oferty wyposażenia warsztatów, części i akcesoria samochodowe, narzędzia.

Już zapraszamy do udziału w imprezie i śledzenia stron:

www.moto.targi.lublin.pl

www.lubtech.targi.lublin.pl

 

Targi Motoryzacyjne Moto Session

Targi Techniki Motoryzacyjnej Lubtech

9-10 maja 2015

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.