Targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market 2016

Już 22 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się największe w Polsce targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market 2016.

Baner_fleet__750x2001

W jednym miejscu zaprezentowane będą wszystkie modele samochodów osobowych i dostawczych. Swoją ofertę przedstawią firmy leasingowe, ubezpieczeniowe, paliwowe oraz zarządzające flotami samochodowymi. Nie zabraknie premier motoryzacyjnych oraz indywidualnych porad z zakresu finansowania aut i podatków.

 

Podczas targów Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny z ekspertami rynku motoryzacyjnego i flotowego, którego temat przewodni brzmi: „Samochody użytkowe i osobowe dla MŚP”. Konferencję otworzy pan Leszek Pomorski, Członek Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Prezes Alphabet Polska Fleet Management, który poprowadzi wykład: „Ewolucja polskiego rynku flotowego – od modelu posiadania do modelu używania i zapewnienia mobilności”. Pan Prezes przedstawi aktualną sytuację  na rynku flotowym w Polsce z naciskiem na wskazanie zmian w ostatnich latach, rolę wynajmu długoterminowego oraz aktualną kondycję branży, z uwzględnieniem nowych trendów i zjawisk na rynku flotowym i w branży Car Fleet Management.

Następnie, przedstawiciele importerów odpowiedzą na pytanie – jaki samochód premium jest najlepszy dla MŚP oraz jakie czynniki kształtują wartość samochodu między ceną  zakupu a odsprzedaży.

Kolejny wykład na temat: „Biznes z autem dostawczym w tle, czyli efektywne finansowanie i obsługa techniczna samochodów dostawczych”, poprowadzą przedstawicieli firmy Carefleet S.A.: Dariusz Bieńko (zastępca dyrektora sprzedaży) oraz Robert Polak (kierownik działu napraw mechanicznych).

Interesująco zapowiada się także prezentacja prezesa Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego – Jakuba Farysia na temat „Norm emisji spalin i ich wpływu na kształtowanie rynku samochodów użytkowych. Car sharing i samochody elektryczne”.

Nie zabraknie także tematów leasingowych. Pan Andrzej Krzemiński, Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu przedstawi wszystkim gościom najbardziej aktualne wyniki firm leasingowych ze szczególnym uwzględnieniem tendencji widocznych na rynku pojazdów osobowych i dostawczych w prezentacji pt. „Leasing wypracowuje 3,14 % polskiego PKB”.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli firm, zainteresowanych zakupem samochodu do firmy do udziału w konferencji, a także do odwiedzenia blisko 200 stoisk Wystawców na targach Fleet Market 2016!

 

Więcej informacji na: www.fleetmarket.pl

Zarejestrowanym uczestnikom zapewniamy darmowy wstęp, mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami.

 

 

 

VIII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2016 – odbędą się 22 listopada br. (wtorek) w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Fleet Market to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych.

Targi Fleet Market odwiedzą: właściciele firm zainteresowani zakupem samochodu do firmy, przedstawiciele małych i średnich firm, prezesi, przedstawiciele zarządów i spółek, dyrektorzy administracyjni, finansowi, fleet managerowie, dyrektorzy ds. logistyki, prawnicy, brokerzy ubezpieczeniowi, przedstawiciele mediów ogólnopolskich i administracji państwowej.

 

Wyłącznym organizatorem targów Fleet Market jest firma Fleet Meetings Sp. z o.o. – wydawca branżowego miesięcznika Fleet i magazynu Fleet. Samochody Użytkowe oraz rocznika Fleet Contact.

 

 

  • UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na: fleetmarket.pl )
  • TERMIN TARGÓW: 22 listopada 2016 (wtorek), od godz. 8:00 do 16:00
  • MIEJSCE TARGÓW: Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa (hale nr 1 i 3 – ekspozycje wystawców oraz sala konferencyjna na I piętrze – panel konferencyjny).

 

 

LISTA WYSTAWCÓW

Wystawcy FM2016

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Małgorzata Mikołajczyk

małgorzata.mikolajczyk@fleet.com.pl
kom. +48 666 373 920
tel. + 48 (71) 750 18 58

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.