Targi APAE i RTE od 10 do 12 września w Targach Kielce

Od wejścia Polski do Unii niemal podwoiliśmy zasoby naszych garaży. Niestety statystyki są nieubłagane. Polacy zdecydowanie wybierają auta używane, w latach 2004 – 2013 sprowadziliśmy do kraju niemal 8 mln samochodów „ z drugiej ręki”. Ponad połowa tych pojazdów ma 4-8 lat.

APAE_logo-150x150I chociaż handlarze dwoją się i troją w swoich zapewnieniach o bezawaryjność, doskonałym stanie oraz minimalnym przebiegu, prawda bywa czasami druzgocąca. Samochody, którymi jeżdżą Polacy dosyć często się psują. Ponadto świadomość polskich kierowców rośnie. Bezpieczne drogi to sprawne samochody jeżdżące na dobrych oponach. Jesteśmy zatem doskonałymi konsumentami w branży motoryzacyjnej. Dlatego właśnie Polska jest jednym z najlepszych miejsc na świecie dla inwestycji związanych z rynkiem części samochodowych. To tutaj znaleźć można wysoko wyspecjalizowanych specjalistów i klimat od kilkudziesięciu lat sprzyjający branży. Również krajowy przemysł oponiarski od lat 90. rozwija się bardzo dynamicznie, notując nawet dwudziestoprocentowe wzrosty.

– Tendencje wzrostowe cały czas są zachowane i to w zakresie produkcji części samochodowych ich dystrybucji a nawet w usługach, gdzie wydatki kierowców stale rosną choćby z powodu większego zaawansowania technicznego samochodów. Dlatego też dalsze perspektywy dla branży rysują się pozytywnie – twierdzi Alfred Franke prezes Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

Podczas Targów APAE oraz RTE producenci i dystrybutorzy zaprezentują wszystko co związane jest z branżą motoryzacyjną.  Zwiedzający zapoznają się zatem z szeroką gamą silników, elementów karoserii, chłodnic, klimatyzatorów, akumulatorów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, alarmów, lakierów czy szyb samochodowych. Wśród ofert nie zabraknie także tych związanych z czyszczeniem i pielęgnacją pojazdów, designem, bezpieczeństwem czy tuningiem. Wśród ofert znajdą się także opony do samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek i przyczep. Nie zabraknie również opon do wszelkich rodzajów maszyn, a w tym do prac ziemnych, budowlanych, drogowych, rolniczych i przemysłowych. Wśród propozycji wystawców pojawią się także felgi, obręcze, dętki, materiały do naprawy opon, kompleksowe wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych , sposoby bieżnikowania i recyclingu opon. Zakres branżowy targów RTE obejmuje również gumę. Na zwiedzających czeka także wiele innych atrakcji. Bardzo ciekawe konkursy dla mechaników i pracowników zakładów wulkanizatorskich z wartościowymi nagrodami, forum oponiarskie, „żywy warsztat”. Zapraszamy od 10 do 12 września 2015 roku do Targów Kielce.

Więcej informacji

Targi Części i Akcesoriów Samochodowych : www.apaefair.com,

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.