Renault Koleos 2013

Podczas Salonu Samochodowego w Buenos Aires Renault zaprezentowało najnowszą edycję Koleosa. 

Renault Koleos 2013Nadwozie SUV-a zostało odświeżone z uwzględnieniem nowych kanonów stylizacyjnych Renault. Wizerunek auta uzupełniają dwukolorowe obręcze kół i chromowane listwy ozdobne. W ofercie pojawił się też nowy kolor nadwozia o nazwie Brązowy Heban, który doskonale współgra z nową skórzaną tapicerką w kolorze brązowym.

 

Koleos 2013 posiada wbudowany system multimedialny Renault R-Link z 7-calowym ekranem dotykowym, łączy w sobie nawigację, radio, telefon ze złączem Bluetooth® i funkcję audiostreamingu oraz złącza do przenośnych urządzeń audio. Renault R-Link umożliwia również dostęp do szeregu usług związanych z samochodem oraz do sklepu Renault R-Link Store, z którego można pobrać aplikacje z pokładu samochodu lub za pośrednictwem komputera.

 

Kolejną innowacją technologiczną Renault w nowym Koleosie jest czujnik martwego pola (Blind Spot Warning), informujący kierowcę sygnałem wizualnym o obecności innego pojazdu w martwym polu widzenia, umożliwiając tym samym w pełni bezpieczne wykonywanie manewrów wyprzedzania.

 

Gamę wyposażenia uzupełniają: karta Renault Hands Free, wspomaganie ruszania pod górę (Hill Start Assist), układ kontroli prędkości przy jeździe w dół oraz system audio Bose.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , ,

Autor: Mototarget.pl

Komentarze są wyłączone.