Pierwsze w Polsce Porsche Parade zakończone

100 samochodów marki Porsche przemierzających ulice Warszawy, ponad 34 000 pokonanych kilometrów, tysiące litrów paliwa. Niezapomniane emocje dziesiątek uczestników i setek obserwatorów. Tak w skrócie wyglądało pierwsze w Polsce Porsche Parade. 

Porsche Parade PolskaUczestnicy zebrali swoje samochody na Torze Poznań, gdzie testowali je pod okiem doświadczonych instruktorów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Bardzo ważną postacią był Christofer Ramirez, aktualny lider serii Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe. Wśród polskich sław, służących swoim doświadczeniem uczestnikom Porsche Parade, nie zabrakło Leszka Kuzaja i Jarka Kazberuka, kierowcy i pilota rajdowego, siedmiokrotnego uczestnika Rajdu Dakar.

 

Po sprawdzeniu umiejętności na torze, wszystkie samochody wyruszyły wspólnie do Warszawy, gdzie w piątek odbyła się projekcja filmu „Le Mans”. Momentem kulminacyjnym wieczoru był pierwszy w Polsce przedpremierowy pokaz najnowszego modelu Porsche 911 Turbo S. Była to pierwsza tego typu prezentacja nowego modelu Porsche w Polsce.

 

Mieszkańcy Warszawy wstrzymali oddech w sobotę około godziny 12:00, kiedy po wykonaniu wspólnego, pamiątkowego zdjęcia, samochody wszystkich uczestników wyjechały na ulice stolicy. Majestatycznie przejeżdżające samochody Porsche wywoływały na twarzach obserwujących tę historyczną chwilę niekrytą ciekawość oraz szczery entuzjazm.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , ,

Autor: Mototarget.pl

Komentarze są wyłączone.