Opel Astra Sports Tourer na Fleet Market 2015

Opel Astra Sports Tourer – samochód, który śmiało można nazwać ikoną samochodu flotowego, będzie miał premierę na targach Fleet Market 2015 już 24 listopada br. w EXPO XXI w Warszawie.

 

Opel Astra Sports Tourer

W porównaniu do poprzednika, Astra przeszła kurację odchudzającą  i waży o 200 kg mniej niż poprzedni model. Samochód ma te same wymiar zewnętrzne co poprzednia generacja: mierzy 4702 mm długości, 1871 mm szerokości i 1499 mm wysokości. Astra V ST jest jednak znacznie bardziej przestronna. Przestrzeń nad głową kierowcy zwiększyła się o 28 mm, podobnie jak ilość miejsca na nogi pasażerów tylnej kanapy. Przy złożonej tylnej kanapie, przestrzeń bagażowa ma pojemność 1630 litrów. To, w połączeniu z gamą nowoczesnych jednostek benzynowych i diesla pozwala patrzeć na Astrę ST jako na lidera rynku.

 

Opel-Astra-Sports-Tourer

 

VII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Marketodbędą się 24 listopada 2015r. (wtorek) w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Fleet Market to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Organizatorem targów Fleet Market jest firma Fleet Meetings Sp. z o.o. – wydawca magazynu „Fleet”.

 

Szczegóły dotyczące targów znajdują się na stronie: www.fleetmarket.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.