Ogólnopolskie Targi Fleet Market 2010 AUTO FIRMOWE w świetle podatków i prawa – 23 listopada

Wielkimi krokami zbliża się największe, najważniejsze i najbardziej spektakularne wydarzenie w branży flotowej w 2010 roku – Ogólnopolskie Targi Fleet Market..  23 listopada przez jeden dzień Ożarów Mazowiecki (hotel Mazurkas) będzie flotową stolicą Polski. Na siedemdziesięciu stoiskach będzie można zapoznać się z najnowszymi ofertami, rozwiązaniami i produktami niezbędnymi nowoczesnemu fleet managerowi w codziennej pracy.

fleetmarket_2010_logo_580

Tegoroczny Fleet Market zapowiada się wyjątkowo z wielu powodów. Na 2000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 70 wystawców, reprezentujących wszystkie branże i profile działalności – od finansowania, zarządzania, ubezpieczeń, usług serwisowych, przez koncerny paliwowe, firmy teleinformatyczne, aż po koncerny motoryzacyjne. Szczególnie te ostatnie szykują kilka spektakularnych niespodzianek, w tym kilka polskich premier.

W części wystawienniczej bardzo atrakcyjnie zapowiada się oferta tych wystawców, bez których praca flotowców byłaby po prostu niemożliwa – koncernów motoryzacyjnych. Poza modelami, które już funkcjonują we flotach, takich marek jak Renault, Peugeot, Ford, Skoda, Infinity, czy Audi, na uczestników czekają także absolutne nowości – Citroen C4, Opel Astra Sports Tourer, Hyundai ix20, czy Volkswagen Amarok. Wszystkie te modele będą miały w Ożarowie polską premierę, Volkswagen Amarok premierę flotową. Poza podziwianiem samochodów targi, jak sama nazwa wskazuje, to idealne miejsce, aby odbyć wstępne rozmowy biznesowe, czego wszystkim życzymy.

Jednak część wystawiennicza, mimo, że bardzo rozbudowana, to nie jedyna płaszczyzna naszej imprezy. Drugą, niezmiernie ciekawą jest część wykładowa. Eksperci z największej kancelarii Hogan Lovells i prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, Jakub Faryś opowiedzą o aspektach funkcjonowania flot w świetle zmieniających się uwarunkowań prawno-podatkowych. Główny nacisk ich prelekcji, jak i towarzyszącej im debaty, będzie położony na nadchodzące zmiany w ustawie o podatku VAT. Swoje zdanie na ten temat przedstawią także przedstawiciele Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Związku Polskiego Leasingu, firmy Masterlease oraz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Auto Firmowe w świetle podatków i prawa to główny, ale nie jedyny temat wykładów. Mł. insp. Wojciech Pasieczny, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie niezwykle obrazowo opowie o najczęstszych przyczynach wypadków drogowych. Poza tym będzie można nieco więcej usłyszeć o nowym zjawisku na polskim rynku flotowym, jakim jest wynajem średnioterminowy. Elastyczny produkt wynajmu.

Średnio i krótkoterminowy wynajem samochodów to temat który przedstawi Roman Świderski – Kierownik Produktu MTR, Express S.A.

Jednym z elementów dialogu flotowego będzie debata flotowa, którą poprowadzi Wojciech Drzewiecki Prezes Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR. Temat debaty to „Zmiany w ustawie o podatku Vat – kiedy wejdą w życie, jak się do nich przygotować. Co proponowane zmiany oznaczają dla fleet managerów i firm Car Fleet Management. Jak będzie się kształtował rynek po ich wprowadzeniu”.

Targi Fleet Market 2010W debacie flotowej będą uczestniczyć reprezentanci Hogan Lovells, Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych, Związku Polskiego Leasingu.

Nie zabraknie także atrakcji z dziedziny bezpieczeństwa. GM Poland  i Akademia Jazdy Opla pokaże jeden z dwóch dostępnych w Polsce Skid Carów, urządzeń do symulowania poślizgów, natomiast Partner Główny targów, firma PZU przywiezie do Ożarowa symulator dachowania. Nasi goście będą mogli w bezpiecznych warunkach przeżyć dachowanie.

23 listopada na Targach Fleet Market odbędzie się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczestników Długodystansowego Testu Flotowego, a także zostaną wręczone wyróżnienia „Fleet Leader 2010” przyznane przez redakcję magazynu Fleet dla osób, podmiotów i firm z branży flotowej, za wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym i motoryzacyjnym w 2010 roku.

O tym, że szykuje się wyjątkowo ciekawa i atrakcyjna pod wieloma aspektami impreza świadczy nie tylko olbrzymie zainteresowanie wystawców i uczestników, ale także partnerów medialnych. Zainteresowanie takich marek jak TVN CNBC, Auto Świat, Onet czy Samar, a także największego europejskiego magazyny flotowego – Fleet Europe, świadczy o wyjątkowości i dużej atrakcyjności targów Fleet Market 2010.

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa w targach w Ożarowie a także przypominamy o zabraniu znacznej ilości wizytówek, które przydadzą się nie tylko przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych, ale także podczas licznych konkursów, w których do wygrania niezwykle atrakcyjne nagrody, że wymienimy chociażby notebooka firmy Samsung, czy weekend z nowym Citroenem C4 w ekskluzywnym SPA.

Partnerzy Merytoryczni spotkania: Polskie Stowarzyszenie Motorowe, Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, KERALLA RESEARCH  Instytut Badań i Rozwiązań B2B, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Związek Polskiego Leasingu, międzynarodowa kancelaria Hogan Lovells.

Do zobaczenia 23 listopada w Ożarowie na Ogólnopolskich Targach Fleet Market 2010!

Wstęp jest bezpłatny.

Relacja z Targów pojawi się w Telewizji TVN CNBC

Więcej informacji o Ogólnopolskich Targach Fleet Market 2010 oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:

www.fleetmarket.pl

www.fleet.com.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.