Obsługa serwisowa floty w leasingu – szkolenie dla managerów aut firmowych

Ogólnopolskie szkolenie dla managerów aut firmowych z cyklu Fleet Management Training, odbędzie się w dniach od 30 września do 2 października br. w Krynicy – Zdroju. Temat przewodni szkolenia brzmi: „Obsługa serwisowa floty w leasingu”.

bannr_press

Fleet Management Training jest to cykliczne szkolenie organizowane przez firmę Fleet Meetings, wydawcę magazynu Fleet, dla managerów odpowiedzialnych za zarządzanie flotą samochodową w firmie.

W tym roku doświadczeni prelegenci szkolenia skupią się na tematyce związanej z samochodami firmowymi w leasingu. Uczestnicy dowiedzą się m.in. czym różni się full service leasing wraz z pełną wersją serwisową od leasingu z wyłącznym i  ograniczonym pakietem świadczeń serwisowych. Podjęte zostaną również tematy z zakresu wartości rezydualnej, bezpieczeństwa jak i negocjacji w leasingu.  Niezwykle interesująco zapowiada się również wykład Andrzeja Sacha – Global Fleet Managera w firmie Nestlé Operational Services Worldwide, odpowiedzialnego za flotę 30.000 samochodów osobowych, które Nestlé użytkuje na całym świecie. Laureat prestiżowych i międzynarodowych nagród m.in.: „International Fleet Safety Award”, czy „Fleet Excellence Award – Excellence in Corporate Fleet Safety „, zaprezentuje europejskie praktyki w negocjacjach w wynajmie i leasingu aut firmowych.

 

Na uczestników szkolenia, jak co roku czeka wiele atrakcji, w tym także i możliwość wzięcia udziału w konkursie – „Test nowego Passata” oraz sprawdzenie swoich sił pod okiem byłego oficera jednostek specjalnych majora Arkadiusza Kupsa. Dodatkowo, podczas szkolenia będzie miała miejsce prezentacja najnowszych modeli samochodów marek m.in.: Hyundai, Jaguar, KIA, Land-Rover, Renault, Škoda, VW, które niewątpliwie dedykowane są polskim flotom.  Zaprezentowane zostaną także produkty i usługi flotowe firm, m.in.: Athlon, Carefleet, LINK4, VIANOR, Orlen Oil /Platinum Pro, PSF.

 

Tegoroczne szkolenie Fleet Management Training odbędzie się w położonym u podnóża Jaworzyny Krynickiej hotelu CZARNY POTOK RESORT & SPA, w malowniczej Krynicy-Zdrój. Zapraszamy!

 

Szczegóły dot. szkolenia (oraz formularz zgłoszeniowy) dostępne są na stronie: www.fleet.com.pl

logo-fmt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.