Najnowsze Audi na Fleet Market 2015 (Audi A4 i Audi A4 Avant)

Jednym z głównych akcentów zaplanowanych na 24 listopada 2015 r. podczas targów Fleet Market 2015, będzie polska premiera najnowszych modeli z Ingolstadt: Audi A4 i Audi A4 Avant. Podczas tego branżowego spotkania, niemal wszystkie obecne w Polsce marki motoryzacyjne zaprezentują około 100 modeli przeznaczonych dla biznesu. To również wyjątkowa okazja by zapoznać się z najnowszą ofertą sektora paliwowego czy finansowego. Całość odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Audi A4 i Audi A4 Avant1

Nowe Audi A4 Limousine po raz kolejny wyznacza standardy w swojej klasie. Zdecydowane, poziome linie z przodu i z tyłu, podkreślają szerokość pojazdu. Reflektory diodowe lub Matrix LED wraz z kierunkowskazami ze zdynamizowanym sposobem sygnalizowania, to wizualny wyróżnik marki. Nową generację czterocylindrowych, benzynowych silników TFSI zoptymalizowano pod względem zużycia paliwa, emisji spalin i mocy. Systemy wsparcia kierowcy i infotainment są dokładnie takie same, jak w pojazdach klasy luksusowej.

 

Audi A4 Avant, oprócz najnowszych rozwiązań technicznych, poszczycić się może także największą wśród samochodów segmentu premium przestrzenią bagażową. Bagażnik ma w podstawowej postaci pojemność 505 litrów. Przy złożonym oparciu tylnego siedzenia, powierzchnia ładunkowa zwiększa się do 1510 litrów. Elektrycznie przesuwana osłona przestrzeni bagażowej oraz elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa bagażnika, to elementy wyposażenia seryjnego. Na życzenie, dostępne są czujniki sterujące automatycznym otwieraniem i zamykaniem pokrywy bagażnika.

 

 

Fleet Market – VII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe odbędą się 24 listopada 2015r. (wtorek) w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. FLEET MARKET 2015 to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Podczas Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny, którego tematem wiodącym będzie: Auto firmowe. Finansowanie samochodów w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Szczegóły dotyczące targów znajdują się na www.fleetmarket.pl .

 

  • TERMIN TARGÓW: 24 listopada 2015 (wtorek), od godz. 8:00 do 16:00
  • MIEJSCE TARGÓW: Hale nr 1, 2 i 3 (ekspozycje wystawców) oraz sala konferencyjna na I piętrze (panel konferencyjny) , Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
  • UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl )

 
Targi Fleet Market to wydarzenie skierowane wyłącznie dla przedstawicieli firm, które obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów do firm. Na targi zapraszane osoby szukające zarówno jednego samochodu do prowadzenia działalności biznesowej, jak ci, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Wystawcy_partnerzy_FM_15__  

Szczegółowe informacje na temat targów Fleet Market, nowości motoryzacyjnych, premier samochodowych, panelu konferencyjnego, a także formularz zgłoszeniowy – dostępne na stronie: www.fleetmarket.pl
Zapraszamy!

Tagi: , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.