Nagrody Fleet Leader 2016 i certyfikaty Długodystansowego Testu Flotowego

Redakcja magazynu Fleet przyznała nagrody Fleet Leader 2016 i certyfikaty Długodystansowego Testu Flotowego

 

Podczas VIII Ogólnopolskich Targów FLEET MARKET 2016, które odbyły się 22 listopada br. w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet wręczyli wyróżnienia Fleet Leader 2016 i certyfikaty Długodystansowego Testu Flotowego. W tym roku redakcja przyznała trzy statuetki Fleet Leader 2016 za wyjątkowe osiągnięcia w branży motoryzacyjnej i flotowej oraz dwa certyfikaty DTF.

 

Nagrody Fleet Leader 2016

Wyróżnienia Fleet Leader wręczyli przedstawiciele redakcji Fleet: Krzysztof Turczak – dyrektor handlowy magazynu Fleet oraz Michał Hutyra – redaktor magazynu Fleet. Statuetki zostały przyznane firmie Carefleet S.A., firmie Express sp. z o.o. sp.k. oraz Prezydentowi Toyota Central Europe, Toyota Motor Poland Company – Panu Jackowi Pawlakowi.

 

  • Fleet Leader 2016 dla firmy Carefleet S.A.

Za efektywne wdrażanie i promocję usług full service leasing wśród małych i średnich firm.

Nagrodę odebrała Klaudia Kowalczyk – Marketing Manager, Carefleet S.A.

 

Fleet Leader_Carefleet

Firma Carefleet S.A., należąca do Grupy Credit Agricole, wspiera klientów w zakresie zarządzania flotą pojazdów, oferując usługi z zakresu: wynajmu długoterminowego samochodów, leasingu finansowego oraz leasingu operacyjnego. Carefleet S.A. utrzymuje się na czwartym miejscu wśród firm z branży wynajmu długoterminowego (zrzeszonych w PZWLP), car fleet management, wciąż powiększając liczbę finansowanych i zarządzanych pojazdów. Obecnie w Polsce Carefleet S.A. zarządza flotą ponad 12 000 pojazdów.*

 

*Źródło: PZWLP Wyniki III kwartał 2016 r. Statystyka firm wynajmu długoterminowego (CFM).

 

  • Fleet Leader 2016 dla firmy Express spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Za osiągnięcie, utrzymanie i umocnienie pozycji niekwestionowanego lidera w usłudze wynajmu średnioterminowego dla firm. 

Nagrodę odebrał Hubert Laszczyk, prezes firmy Express spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Fleet Leader_Express

Firma Express sp. z o.o. sp.k. jest największą wypożyczalnią samochodów w Polsce, oferującą usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Firma Express zajmuje się wynajmem samochodów oraz zarządzaniem flotami pojazdów. Express jest częścią Holdingu 1, w którego skład wchodzi również największa polska grupa dealerska (Grupa PGD). Express posiadając obecnie flotę ponad 5 700 samochodów, jest niekwestionowanym liderem w wynajmie krótko i średnioterminowym*.

 

*Źródło: PZWLP Wyniki III kwartał 2016 r. Statystyka firm wynajmu krótko i średnioterminowego (Rent a Car).

 

  • Statuetka Fleet Leader 2016 dla Pana Jacka Pawlaka – zostanie wręczona 1 grudnia 2016 r. w siedzibie Toyota Motor Poland Company w Warszawie.

 

Fleet Leader 2016 dla Jacka Pawlaka, Prezydenta Toyota Central Europe i prezydenta Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o.

Za dążenie do praktycznej i duchowej doskonałości drogą wojownika biznesowego, która zaowocowała wyjątkowym przywództwem, całkowitym oddaniem oraz osobistym wkładem w rozwój marek Toyota i Lexus w Polsce i promocję modeli ekologicznych w polskich firmach.

 

Certyfikaty Długodystansowego Testu Flotowego

Podczas targów Fleet Market 2016 zostały przyznane także certyfikaty uczestnictwa w Długodystansowym Teście Flotowym – autorskim projekcie miesięcznika Fleet. W tym roku fleet managerowie wraz z przedstawicielami redakcji magazynu Fleet przeprowadzili dwa długodystansowe testy: Citroënem Spacetourer oraz BMW serii 2 Active Tourer.

 

Przemysław Dobrosławski – redaktor magazynu Fleet, koordynujący Długodystansowy Test Flotowy, wręczył certyfikat Sebastianowi Domerackiemu – dyrektorowi marek Citroën oraz DS za testowany w teście samochód: Citroën Spacetourer.

Certyfikat DTF_Citroen

 

Więcej szczegółów na temat obu testowanych samochodów można znaleźć na stronie:  www.fleet.com.pl w zakładce MOTOTESTY/Długodystansowy Test Flotowy.

 

 leader2016

Fleet Leader 2016 to wyróżnienia przyznawane corocznie przez magazyn Fleet osobom i firmom z branży flotowej – za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku.

 DTF_wizual1

Długodystansowy Test Flotowy (DTF) to autorski projekt miesięcznika Fleet. Celem Długodystansowego Testu Flotowego jest fachowy test samochodów firmowych w warunkach, w jakich pracują na co dzień. Osobami testującymi samochody są managerowie z firm posiadających duże floty samochodowe, praktycy i eksperci rynku motoryzacyjnego.

 

 

FLEET MARKET – to ogólnopolskie targi motoryzacyjne i biznesowe, które corocznie skupiają przedstawicieli firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Targi Fleet Market to również niepowtarzalna okazja do tego, aby w jednym miejscy móc zapoznać się z niemal całą oferta rynku dotycząca finansowania, ubezpieczeń, monitorowania czy serwisowania floty.

Z roku na rok liczba gości, wystawców i premier motoryzacyjnych wrasta. Podczas tegorocznej, ósmej już edycji Fleet Market 2016, które odbyły się 22 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie – targi odwiedziło 7400 gości, zaprezentowało się ponad 60 wystawców, wyeksponowano 112 samochodów (osobowych, dostawczych, ekologicznych z napędem elektrycznym i hybrydowym  oraz luksusowych  aut z segmentu premium), w tym 18 pokazanych zostało premierowo.

Ważną częścią targów Fleet Market był panel konferencyjny. W tym roku dominowały takie tematy jak: istotne zmiany podatkowe w 2017, leasing, wynajem, serwis oraz perspektywy dla samochodów ekologicznych. Osią wszystkich wykładów był temat: „Samochody użytkowe i osobowe dla firm”.

Wyłącznym organizatorem targów Fleet Market jest firma Fleet Meetings Sp. z o.o. – wydawca branżowego miesięcznika „Fleet”, jak również magazynu „Fleet. Samochody Użytkowe” oraz rocznika „Fleet Contact” i serwisu informacyjnego www.fleet.com.pl  

 

Tagi: , , , , , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.