Mitsubishi gotowe na przyjście zimy

Zbliżający się nieuchronnie sezon zimowy, to czas będący zarówno dla kierowców, jak i samochodów najtrudniejszym okresem ich użytkowania w trakcie całego roku.

MitsubishiWarunki atmosferyczne powodują, że  na drogach robi się ślisko, a niskie temperatury wpływają na ujawnianie się różnego rodzaju niedoskonałości powstałych w trakcie eksploatacji samochodów  w sezonie letnim. Dlatego lepiej sprawdzić, czy samochód jest dobrze przygotowany do takich warunków i nie zawiedzie naszego zaufania w chwili gdy potrzebujemy go najbardziej.Zmyślą o potrzebach i komforcie klientów  polski oddział Mitsubishi Motors wraz z siecią Autoryzowanych Dealerów przygotował Zimową Akcję Przeglądową, trwającą do 14.12.2012 r.

 

W ramach tego przedsięwzięcia specjaliści w autoryzowanych stacjach obsługi Mitsubishi Motors przeprowadzają kompleksową weryfikację stanu technicznego samochodu dokonując sprawdzenia 35 newralgicznych punktów wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonują kontroli stanu akumulatora poprzez sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz pomiaru prądu rozruchu i prądu ładowania. Koszt takiego kompleksowego przeglądu przed zimą  wynosi jedynie 99 zł. Każdy klient, który zdecyduje się na wykonanie takiego przeglądu w swoim samochodzie otrzyma także upominek w postaci maty ochronnej na szybę przednią.

 

Odwiedzając Autoryzowany Punkt Serwisowy klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na wszystkie części potrzebne do ewentualnych napraw wynikających z przeprowadzonego przeglądu w ramach Zimowej Akcji Przeglądowej w następującej wysokości:

 

– Samochody w wieku do 3 lat (na gwarancji) – 10% zniżki

– Samochody w wieku 3 – 5 lat – 15% zniżki

– Samochody w wieku 5 – 8 lat – 20% zniżki

– Samochody w wieku pow. 8 lat – 25% zniżki

– Akcesoria i gadżety – 15% zniżki

– Oryginalne akumulatory – 25% zniżki

– Ewentualna naprawa, koszt robocizny – 10% zniżki

 

Warto podkreślić, że oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję, a największa zniżka przysługuje przy zakupie części do samochodów 8-letnich i starszych.

 

Ponadto kupując bagażniki dachowe (boxy) Thule lub Taurus klienci mogą liczyć na 8% zniżki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , ,

Autor: Mototarget.pl

Komentarze są wyłączone.