Miejski blask, czyli smart fortwo cityflame

Nowe edycja specjalna smarta fortwo została nazwana „cityflame” (ang. miejski blask) ijest przeznaczona dla klientów, którzy oczekują jeszcze większej indywidualizacji modelu.

smart fortwo cityflame

smart fortwo cityflame

Smart fortwo cityflame zwraca uwagę wyrazistym zestawieniem barw nadwozia. Panele pokryte żółtym lakierem perłowym (opcjonalnie oferowane również w kolorze czarnym) kontrastują z czarnymi dodatkami, takimi jak obudowy lusterek i 3-ramienne obręcze z szerokim ogumieniem (175/55 R 15 z przodu oraz 195/50 R 15 z tyłu).

 

Motyw ten ma swoją kontynuację w kabinie: fotele pokrywa czarna tapicerka skórzana z żółtymi akcentami na oparciach i siedziskach oraz przeszyciami w tym samym kolorze. Jasna nić biegnie również przez deskę rozdzielczą i wieniec sportowej kierownicy z łopatkami do zmiany biegów. Dodatkowo, wnętrze wzbogaciło się o specjalne dywaniki z logo „cityflame”.

 

Nowa edycja specjalna smarta powstanie w limitowanej liczbie 2400 egzemplarzy i bazuje na wersji wyposażenia passion. Lista jej seryjnego wyposażenia obejmuje m.in.: zautomatyzowaną przekładnię softouch, elektrycznie sterowane szyby, automatyczną klimatyzację i panoramiczny dach z roletą. Model dostępny jest jako coupé i kabriolet, z benzynowym silnikiem o mocy 52 kW lub 62 kW.

 

Pierwsze egzemplarze smarta fortwo cityflame trafią do dealerów w kwietniu 2013 r.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , ,

Autor: Mototarget.pl

Komentarze są wyłączone.