Kradli paliwo z rozkładarek asfaltu

Kryminalni z warszawskiego Targówka zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży 400 litrów paliwa, sześciu mężczyzn. Zabezpieczyli plastikowe kanistry z paliwem, pompę oraz pieniądze na poczet przyszłych kar. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży i poddali się dobrowolnie karze.

1-75169_m2Dziesięć minut przed północą kryminalni z Targówka zostali powiadomieni drogą radiową przez dyżurnego, aby udali się na skrzyżowanie ulic Toruńskiej i Łabiszyńskiej. Tam policjanci zastali na nowo budowanym wiadukcie mężczyzn, którzy wypompowywali z rozkładarek mas asfaltu, paliwo.

Przyłapani na gorącym uczynku kradzieży 400 litrów paliwa o wartości 1500 złotych 39 -letni Jan K. , 28-letni Jacek A., 59-letni Marek L., 46-letni Jerzy K., 40-letni Marcin P. i 44- letni Wasyl Sz. trafili do policyjnego aresztu.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży i poddali się dobrowolnie karze. Zostali dyscyplinarnie zwolnieni z pracy. Zabezpieczone przez kryminalnych paliwo, które złodzieje ukryli w autach w plastikowych kanistrach wróciło do właściciela.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.