Jeep Wrangler Moparized – dla fanów jazdy w terenie

Z okazji tegorocznego zjazdu fanów marki Jeep, firma Mopar zaprezentowała specjalny egzemplarz Jeepa Wranglera Rubicon wyposażony w najlepsze akcesoria specjalne do jazdy off-roadowej. 

Jeep Wrangler MoparizedDoroczna impreza o nazwie „Jeep-Heep-Heep”, goszcząca w Crans-Montana (Szwajcaria), odbyła się w dniach od 28 do 29 września i gościła 250 zespołów pochodzących z 5 krajów: Włoch, Francji, Austrii, Szwajcarii i Niemiec.

 

W tym roku organizatorzy przewidzieli m.in. trasy off-road o różnym stopniu trudności, próby umiejętności czy wystawy aktualnych modeli. W trakcie zlotu Mopar zaprezentował w specjalnej dedykowanej strefie egzemplarz Jeepa Wranglera JK Rubicon (2 D) – najbardziej off roadowej wersji z gamy Jeep – wyposażonego w specjalne akcesoria  „by Mopar.

 

Wśród licznych elementów dodatkowych wyróżnia się nowy  „Light Bar” (pałąk na reflektory) ozdabiający przednią szybę i dostępny w dwóch konfiguracjach  (na dwa lub cztery reflektory).  „Light Bar” pasuje do wszystkich modeli Wrangler (2 i 4-drzwiowych) wyprodukowanych od roku 2007. Dodatkowo, Rubicon zaprezentował wyposażenie prawdziwego terenowego  „show cara” , którego charakteryzują: „lift kit”, powiększone opony oraz wzmocnione zderzaki z wbudowaną przednią wyciągarką.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , ,

Autor: Mototarget.pl

Komentarze są wyłączone.