Najlepszy Flotowy Samochód Roku 2014

 

Branża flotowa po raz pierwszy wybierze najlepszy Flotowy Samochód Roku 2014.
Jest to nowa kategoria w plebiscycie Fleet Derby, który ma na celu wyłonienie jednego samochodu spośród czterech, najpopularniejszych w naszym kraju segmentów, jeżeli chodzi o sprzedaż do klientów instytucjonalnych: segment B, B+, C oraz D. To właśnie modele z tych segmentów stanowią trzon większości parków samochodowych w Polsce.

 

Na stronie www.fleetderby.pl można oddać głos na jeden wybrany model z segmentów B, B+, C i D spośród zgłoszonych samochodów, a wśród nich są:

 

Ideą internetowego głosowania jest wyłonienie jednego samochodu, który w największym stopniu spełnia oczekiwania klientów biznesowych. Cechuje się korzystnym współczynnikiem TCO, wysoką wartością rezydualną, niską awaryjnością, zawansowaniem technologicznym, wysokim poziomem bezpieczeństwa czynnego i biernego, jakością wykonania, ergonomią i ekonomiką eksploatacji.

 

Do udziału w konkursie są dopuszczone samochody z segmentów: B, B+, C i D (zgodnie z regulaminem testu Fleet Derby), które zostały zgłoszone do testu samochodowego Fleet Derby 2014, który odbędzie się na terenie Autodromu Automobiklub Polski w Warszawie w dniu 14 maja 2014r. Oddać głos można tylko na jeden wybrany model z listy dostępnej na stronie www.fleetderby.pl. Typować Flotowy Samochód Roku 2014 mogą tylko osoby czynnie zarządzające parkami samochodowymi, przedstawiciele dostawców produktów i usług flotowych. Głosy przedstawicieli importerów i dilerów motoryzacyjnych na własne modele będą uznawane za nieważne. W głosowaniu nie mają znaczenia: wersja nadwozia, rodzaj paliwa, wersja wyposażenia ww. modeli.

 

Na stronie internetowej www.fleetderby.pl trwa ponadto plebiscyt na: Usługę i Produkt Flotowy,   Motoryzacyjną Markę Flotową orazna Osobowość Flotową.

 

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia statuetek Fleet Derby 2014, która odbędzie się w warszawskim hotelu InterContinental w dniu 21 maja 2014r. Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia: Fleet Derby – Flotowy Samochód Roku 2014, Fleet Derby – Usługa i Produkt Flotowy (w każdej z 13 kategorii), Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa, Fleet Derby – Osobowość Flotowa oraz statuetki Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego w dniu 14  maja br. na Autodromie Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo przez wyselekcjonowaną grupę decydentów branży flotowej wchodzących w skład eksperckiego jury. Gala wręczenia statuetek Fleet Derby tylko na specjalne zaproszenia.

 

Organizatorem Fleet Derby 2014 jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings Sp. z o.o.

 

Więcej informacji na: www.fleetderby.pl

 KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 ORGANIZACJA FLEET DERBY
Małgorzata Mikołajczyk

małgorzata.mikolajczyk@fleet.com.pl
kom. +48 666 373 920
tel. + 48 (71) 750 18 58

DZIAŁANIA MARKETINGOWE I PR

Dominika Wejksznia

dominika.wejksznia@fleet.com.pl
kom. +48 668 400 633
tel. 48 (71) 339 79 03

REDAKCJA MAGAZYNU FLEET

Tomasz Siwiński

tomasz.siwinski@fleet.com.pl
kom.: +48 668 353 040
tel. +48 (71) 339 79 03

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.