I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota

I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota: Innowacje, ekologia, mobilność to wydarzenie unikalne w skali kraju. Ma pomóc firmom w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu. Targi odbędą się 20 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

 

LOGO_EKOFLOTA_LOGOPolskę trudno uznać za kraj, w którym ekologia ma znaczenie. Miasta dusi smog, komunikacja publiczna nie zawsze stanowi alternatywę dla samochodów, brakuje przepisów oraz zachęt do kupowania i korzystania z pojazdów o niskiej emisji szkodliwych substancji.

Polskie przedsiębiorstwa mogą przyczynić się do zmiany obecnej sytuacji. Klienci instytucjonalni to główni nabywcy nowych samochodów w Polsce i są niezwykle istotnym elementem krajowego krajobrazu motoryzacyjnego

Rzecz jasna, dla działania przedsiębiorstwa szczególnie istotna jest kalkulacja. I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota pokażą, jak połączyć społeczną odpowiedzialność biznesu z korzyściami finansowymi.

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska zostanie przedstawiona cała oferta związana z ekologią i flotami, w tym samochody z napędami alternatywnymi. W trakcie wydarzenia goście oraz partnerzy z zagranicy i Polski na bezpłatnych szkoleniach i warsztatach wskażą na konkretnych przykładach, jak innowacyjne rozwiązania proekologiczne obniżają koszty funkcjonowania firmy i ułatwiają zarządzanie.

I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota będą też doskonałą okazją do debat z ekspertami i kuluarowych rozmów. Gospodarzem wydarzenia będzie Adam Kornacki, znakomity dziennikarz motoryzacyjny, znany z anteny TVN Turbo. Moderatorem części konferencyjnej będzie Rafał Jemielita, dziennikarz TVN Turbo, Playboya i autostuff.pl.

Więcej szczegółów na www.targiekoflota.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone.