Hyundai KONA Iron Man – limitowana seria dla fanów Marvela!

Samochody Hyundai KONA w wersji specjalnej Iron Man zostaną wyprodukowane w ograniczonej liczbie, a produkcja rozpocznie się w grudniu.

Moja zbroja jest łatwa w obsłudze, szybka i dzięki niej świetnie bawię się na imprezach”, – mówił Tony Stark. W stylu godnym superbohatera Hyundai odsłonił wersję specjalną modelu KONA inspirowaną Iron Manem podczas tegorocznego San Diego Comic Con. Wyjątkowy design modelu Hyundai KONA Iron Man nawiązuje do zbroi bohatera Marvela, odzwierciedla jego odwagę i łobuzerskie poczucie humoru. Samochody Hyundai KONA w wersji specjalnej Iron Man zostaną wyprodukowane w ograniczonej liczbie, a produkcja rozpocznie się w grudniu. Auta będą dostępne od pierwszego kwartału 2019 roku. Szczegóły na stronie KonaIronManEdition.com.

 

 Hyundai Kona_180712

Wyjątkowy kształt przednich reflektorów wersji specjalnej KONA nawiązuje do kształtu hełmu i oczu zbroi Iron Mana. Ten element designu był jednym z głównych inspiracji dla projektantów modelu. Ozdobny motyw hełmu Iron Mana znajduje się na dachu, na masce dodano specjalne dedykowane zdobienie w kształcie litery V, a na przednim błotniku znaczek. Na tylnych drzwiach znalazło się logo Stark Industries, a zaślepkę dedykowanych, 18-calowych felg zdobi kask Iron Mana. Na słupku D wygrawerowano elegancki napis Iron Man. Kolor nadwozia to szary mat, dach i wybrane elementy ozdobne polakierowano na czerwono. Oba kolory lakieru są dedykowane wyłącznie dla wersji KONA Iron Man. Jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru nadaje ciemny chromowany grill. We wnętrzu również zastosowano wiele elementów stylistycznych inspirowanych superbohaterem Marvela. Deskę rozdzielczą zdobi podpis Tony’ego Starka, gałkę dźwigni zmiany biegów maska Iron Mana. Całości dopełniają: specjalny wyświetlacz Head-Up Display, dedykowany design systemu multimedialnego i zegarów oraz wyjątkowa tapicerka.

 

Kona Iron Man Edition INT

Wersja specjalna KONA Iron Man to najświeższy wspólny projekt Hyundai i Marvel. Obie firmy nawiązały również współpracę z okazji produkcji filmu Ant-Man i Osa, który w Polsce będzie miał swoją premierę 3 sierpnia 2018 roku. Hyundai jest wyłącznym partnerem samochodowym tej produkcji, a w filmie pojawi się między innymi model SANTA FE Nowej Generacji. Hyundai i Marvel wspólnie zrealizują także kampanię marketingową.

Kona Iron Man Edition SIDE

Kona Iron Man Edition RQ

Kona Iron Man Edition FQ_TOP

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.