Gwiazdy Targów Motor Show 2014

Argumentów, dla których warto wziąć udział w zbliżających się Targach Motor Show 2014, jest w tym roku szczególnie wiele. Te najważniejsze odnaleźć w można wśród premierowych modeli samochodów, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane polskiej publiczności właśnie w Poznaniu. Poza zapowiedzianymi wcześniej markami Maserati, Porsche, Rolls-Royce, BMW, Infiniti, Jeep oraz Mercedes swoje polskie debiuty będą miały m.in.:

 

 

VOLKSWAGEN GOLF SPORTSVAN

Marka Volkswagen zaprezentuje 20 aut w różnych modelach
i wariantach. W tym, premierę – Golf Sportsvan. Wśród aut prezentowanych przez SEAT znajdzie się Leon ST. Ekspozycja Audi będzie składać się z 7 aut. Marka ten rok ogłosiła rokiem quattro, zatem zobaczymy modele właśnie z tym napędem. Skoda prezentować będzie swój pełen asortyment aut, który w ostatnim czasie bardzo mocno odświeżony i odmłodzony.
To właśnie ta marka odnotowała najwyższą sprzedaż aut w ubiegłym roku (lider polskiego rynku motoryzacyjnego od 5 lat). Gwiazdą marki Porsche będzie Macan, a Volkswagen Samochody Użytkowe wystawi modele: Caddy Cross, Amarok Canyon.

 

NISSAN X-TRAIL

Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4×4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje
z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący na nowo formułę kompaktowego pojazdu sportowo-użytkowego.

Nowy X-Trail, zbudowany na platformie CMF (Common Module Family), będącej wspólnym dziełem sojuszu Renault-Nissan, jest równie solidny i dopracowany, jak model poprzedniej generacji, a przy tym charakteryzują go styl i efektywność crossovera, atrakcyjna stylistyka, innowacyjność rozwiązań technicznych oraz wyjątkowy komfort.

Motywacją Nissana przy projektowaniu odważnej stylistyki modelu X-Trail było opracowanie najbardziej uniwersalnego modelu w segmencie. Doskonale dopasowany do wizerunku nowoczesnych crossoverów i SUV-ów marki, nowy X-Trail wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem reprezentującym najnowszy styl Nissana.

 

NISSAN JUKE

Nowy Nissan polskiej publiczności zostanie pokazany po raz pierwszy podczas zbliżających się Targów Motor Show. Bardziej wydajny, pełen zaawansowanych technologii i znacznie praktyczniejszy. Nowy Juke jest jeszcze bardziej wyrazisty i oryginalny dzięki zastosowanym zmianom stylistycznym.

 

 

 

 

KIA SOUL

Pierwszego dnia Targów Motor Show – 27 marca 2014 r. – odbędzie się polska premiera nowego Soula, który trafi do sprzedaży wiosną.
Na stoisku zasiąść będzie można również za kierownicą nowych modeli, choć już nie debiutujących na polskim rynku, Sportage
oraz Optima po faceliftingu. Godnym podkreślenia jest także fakt, ze marka Kia objęła globalnym sponsoringiem piłkarskie mistrzostwa świata FIFA World Cup 2014, rozgrywane
w tym roku w Brazylii. Być może już podczas Targów Motor Show będzie można poczuć atmosferę Mundialu.

 

 

FORD   TOURNEO COURIER I FORD TOURNEO CONNECT

Podczas Targów Motor show 2014 zaprzentowana zostanie seria nowych modeli Forda Tourneo: Courier, Connect i Custom.W produkcji minivanów nowej generacji uwzględniono różne warunki ich eksploatacji oraz konieczność zastosowania niezwykle praktycznych i elastycznych rozwiązań.

 

 

Mimo to modele Tourneo są eleganckie i niezwykle ekonomiczne. Indywidualność każdego samochodu przejawia się w możliwości różnej konfiguracji siedzeń
i przestrzeni zarówno pasażerskiej, jak i bagażowej, a także w szeregu innowacyjnych technologii opracowanych z myślą o bezpiecznym
i przyjemnym podróżowaniu.

 

 

 

 

MITSUBISHI OUTLANDER PHEV

Podczas Targów Motor Show 2014 na stoisku Mitsubishi Motors można będzie zobaczyć innowacyjny pojazd – Mitsubishi Outlander PHEV. Ten nowy model stanowi wielki krok w historii motoryzacji – to pierwszy na świecie hybrydowy SUV z generatorem prądu i stałym, elektrycznym napędem 4WD a jego wyrafinowana konstrukcja umożliwia naładowanie akumulatora podczas jazdy.
Samochód oferuje zasięg 824 kilometrów i pali 1,9 litra benzyny na 100 km.

Dzięki takim osiągom, taniej eksploatacji i przeglądom, wysokiemu komfortowi i pełnej funkcjonalności SUV-a to pojazd adresowany do większości europejskich i polskich kierowców oraz wolny od największych wad dotychczasowych pojazdów hybrydowych, takich, jak mały zasięg, czy wysokie spalanie.

 

HYUNDAI premiera – niespodzianka

 

PEUGEOT premiera – niespodzianka

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.