Fleet Management Training – szkolenie dla managerów aut firmowych

Odpowiedzialność za samochód firmowy, ubezpieczenia w leasingu i carsharing wewnętrzny.

 

Ogólnopolskie szkolenie Fleet Management Training odbędzie się w Białce Tatrzańskiej od 3 do 5 października br. Szkolenie dedykowane jest managerom, którzy zarządzają flotą samochodową w firmach.

fmt_2018

Podczas trzydniowego szkolenia Fleet Management Training odbędą się wykłady, debata, motoryzacyjne premiery flotowe i jazdy testowe SUV-ami i crossoverami na wymagających i krętych podhalańskich drogach.

 

Uczestnicy szkolenia wezmą udział w debacie, której tematem przewodnim jest: „Nowoczesny fleet manager – czyli współczesne wyzwanie zapewnienia mobliności swoim pracownikom”. Podczas wykładu mec. Agnieszki Szczodry – Hajduk, dowiedzą się także jakie są obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników w kontekście odpowiedzialności za samochód firmowy. Natomiast od mec. Piotra Czubluna pozyskają informacje na temat zmian, jakie będą obowiązywały od 1 października br. w ubezpieczeniach w leasingu. Przedstawiciele firmy Softra, Wojciech Lewandowski i Rafał Dmytryszyn przybliżą zaś wszystkich zebranym fleet managerom, w jaki sposób aplikacje mobilne zwiększają efektywność w zarządzaniu floty oraz jak carsharing wewnętrzny może wpłynąć na obniżenie kosztów floty, a Tomasz Czerniejewski z MultiWash opowie o tym, jak dbać o pojazd firmowy.

 

Na uczestników szkolenia, jak co roku, czeka wiele atrakcji. Nie lada gratką będą dwie wyjątkowe premiery flotowe: Fiata 500X oraz specjalnie sprowadzonego z Francji na szkolenie Peugeota 508. Samochody te będą także dostępne do jazd testowych. Dodatkowo będzie można przetestować, m.in.: Alfę Romeo Stelvio, Fiaty Tipo i Tipo Station Wagon, Jeepy Compass i Renegade, KIA Ceed, Ceed Sportswagon, Sorento, Sportage i Stonic, Citroëna Berlingo i C4 Cactus, Peugeota 508, 5008, DS7, Subaru Forestera i XV oraz Volkswageny: Touareg, Tiguan i T-roc, Volvo V60, V90, XC40 i XC 60. Fleet managerowie będą mogli wziąć udział także w dedykowanym im konkursie– „Nowy Volkswagen Touareg a eco-driving”. Zaprezentowane zostaną także produkty i usługi flotowe firm, m.in.: Carefleet, Emotis, Flotman, Mostva, MultiWash, MotoFlota, Softra, Viasat Monitoring.

 

Szczegóły dot. szkolenia (oraz formularz zgłoszeniowy) dostępne są na stronie: www.fleet.com.pl

 

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez Fleet Meetings – wydawcę magazynu „Fleet” i serwisu informacyjnego www.fleet.com.pl.

Tegoroczne szkolenie Fleet Management Training odbędzie się w położonym u podnóża Kotelnicy –  hotelu Bania Thermal & Ski, w malowniczej Białce Tatrzańskiej. Zapraszamy!

partnerzy

 

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 

DZIAŁANIA MARKETINGOWE I PR

Dominika Wejksznia

dominika.wejksznia@fleet.com.pl
kom. +48 668 400 633
tel. 48 (71) 339 79 22

REDAKCJA MAGAZYNU FLEET

Tomasz Siwiński

tomasz.siwinski@fleet.com.pl
kom.: +48 668 353 040
tel. +48 (71) 339 79 03

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.