FLEET DERBY 2016 – PIĄTA EDYCJA PLEBISCYTU FLOTOWEGO

Fleet Derby 2016

Już po raz piąty redakcja magazynu „Fleet” organizuje ogólnopolski plebiscyt Fleet Derby, którego celem jest promocja produktów i usług flotowych, osobowości flotowych oraz wyróżnienie najlepszych spośród nominowanych. O tym, komu przypadnie laur zwycięstwa i statuetka „Fleet Derby 2016”, zdecydują przedstawiciele branży flotowej poprzez głosowanie on-line na www.fleetderby.pl, które potrwa do 30 kwietnia br. Każdego roku notujemy blisko 10 000 głosów na ponad 80 produktów i usług.

Plebiscyt Fleet Derby to przede wszystkim promocja i możliwość zaprezentowania własnej oferty na forum czytelników magazynu „Fleet” (35 000 subskrybentów). Przedstawiciele branżowi mogą oddawać głosy na nominowane produkty i usługi oraz mają możliwość zapoznania się z nowymi ofertami.

Głosy można oddawać do 30 kwietnia br. na stronie www.fleetderby.pl w 4 kategoriach:

  1. Osobowość Flotowa – o laur „Fleet Derby 2016 – Osobowość Flotowa 2016” będą walczyli w tym roku nie tylko dyrektorzy i kierownicy sprzedaży flotowej, ale także i przedstawiciele firm będących dostawcami usług flotowych. Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich reprezentantów, którzy w pracy zawodowej na stanowisku managerskim, kierowniczym, wyróżniają się charyzmą, szczególną osobowością czy uznaniem wśród klientów.

  2. Produkt i Usługa Flotowa produkty i usługi dedykowane flotom samochodowym zgłaszane są do 12 podkategorii: Usługa finansowa Karta paliwowa Car Fleet Management Short Term Rental Serwis samochodowy IT GPS i Monitoring Opony i serwis ogumienia Ubezpieczenia Wartość rezydualna i remarketing Ekologia Bezpieczeństwo. Zdobywca największej liczby głosów w danej podkategorii, zostanie nagrodzony wyróżnieniem: „Fleet Derby 2016 – Produkt Flotowy” i „Fleet Derby 2016 – Usługa Flotowa”.

  3. Najpopularniejszy Samochód Flotowy – w tej kategorii, wybrany zostanie jeden konkretny model samochodu oferowany na polskim rynku, który zdaniem osób biorących udział w głosowaniu, ma najwięcej cech idealnego, popularnego samochodu firmowego. Zgłoszone modele nie będą rozróżniane na wersję silnikowe czy wersje wyposażenia. Każdy biorący udział w głosowaniu może oddać tylko jeden głos, na jeden model samochodu spośród wszystkich zgłoszonych przez koncerny. O tym, który model otrzyma wyróżnienie „Fleet Derby 2016 – Najpopularniejszy Samochód Flotowy”, zadecyduje liczba głosów.

  4. Dodatkową kategorią plebiscytu Fleet Derby – jest Motoryzacyjna Marka Flotowa. Udział w tej kategorii biorą wszyscy importerzy samochodowi i wszystkie dostępne na polskim rynku marki samochodowe. O tym, który importer/koncern otrzyma wyróżnienie „Fleet Derby 2016 – Motoryzacyjna Marka Flotowa”, zadecyduje największa liczba głosów.

Fleet Derby to prestiżowy plebiscyt, cieszący się uznaniem zarówno wśród dostawców rynkowych, jak i jego odbiorców. Dostawcy rynkowi to przede wszystkim reprezentanci branży motoryzacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, serwisowej, paliwowej i IT. Odbiorcy rynkowi to managerowie decydujący o zakupach samochodów do firmy oraz odpowiedzialni za administrację parku samochodów osobowych i dostawczych w firmach.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu Fleet Derby 2016 – nastąpi 13 maja 2016.

Więcej informacji na: www.fleetderby.pl

Fleet_Derby

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.