Fleet Auto Premium – subiektywny test dla praktyków

10 czerwca br. na Torze Kielce w Miedzianej Górze obył się pierwszy w Polsce test samochodów służbowych wybieranych, jako modele benefitowe w ramach zasady user chooser – „Fleet Auto Premium. Subiektywny test dla praktyków”. Jest to najnowsza inicjatywa flotowa firmy Fleet Meetings, wydawcy magazynu „Fleet”. Partnerem merytorycznym testu była firma Driving Experience.  

 

User chooser – to określenie na możliwość wyboru samochodu służbowego przez samego  użytkownika. Są to samochody dostarczane pracownikom jako dodatkowe świadczenia w pakiecie wynagrodzeń. Wybór takiego samochodu jest zwykle bardziej elastyczny a czasami nawet jest to wolny wybór pracownika. I to właśnie samochody będące nie tylko narzędziem pracy, ale także benefitem dla pracowników były przedmiotem testu Fleet Auto Premium.

 

Fleet Auto Premium dedykowany był starannie wybranej grupie jurorów, składającej się z 32 ekspertów odpowiedzialnych za samochody w dużych firmach.

 

Test został zorganizowany  na czterech próbach dedykowanych poszczególnym modelom samochodów. Jurorzy testu mieli możliwość poznać zalety samochodów począwszy od segmentu D, przez limuzyny, crossowery i SUV-y. Poza poznaniem samochodów, każdy z uczestników odbył też szkolenie z doskonalenia techniki jazdy. Dodatkowo obecność w samochodzie kolegów pozwalała na bieżąco wymieniać uwagi dotyczące poszczególnych modeli.

 

  • Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją z Fleet Auto Premium na stronie:

www.fleet.com.pl

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.