Finaliści IV ogólnopolskiego konkursu „Eco Fleet Manager 2013”

Zwycięzcą IV Ogólnopolskiego Konkursu ECO FLEET MANAGER 2013, który odbył się 25 września br. na terenie autodromu Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo, zostGrzegorz Chlebowski z firmy Eveline Cosmietics. Konkurs organizowany jest przez firmę General Motors Poland, dystrybutora samochodów marki Opel, Ekoflota.pl, Akademię Jazdy Opel – Mariusza Stuszewskiego i magazyn branżowy „Fleet”.

 

Tegoroczny finał należał niewątpliwie do najbardziej zaciętych z dotychczasowych. Wynikało to z przyjętego w tym roku po raz pierwszy regulaminu, który zakładał, że finalistom sumują się punkty zdobyte w pierwszym etapie, a także podczas półfinału. Z takim dorobkiem 16 zawodników weszło do finałowej rozgrywki. Tutaj czekały na nich cztery oceniane konkurencje. Jedna, teoretyczna, którą przeprowadził Waldemar Chromiński, polegała na tym, że finaliści oglądali film nagrany z wnętrza pojazdu i musieli znaleźć jak najwięcej wykroczeń w ruchu drogowym. Trzy pozostałe konkurencje były już praktyczne. Jazda po okręgu poślizgowym, po płycie poślizgowej, a także dziesięć pętli pokonywanych identycznymi Oplami Adam. W ostatniej próbie za pomocą telemetrii mierzone było spalanie. To właśnie ta próba okazała się kluczowa dla łącznych wyników finału.

Wiemy już, że było ciasno w czołówce i cała szesnastka finalistów była bardzo blisko siebie, jednak ktoś musiał wygrać. Tym razem przez rok tytuł ECO Fleet Managera 2013 będzie dzierżył Pan Grzegorz Chlebowski z firmy Eveline Cosmietics. Jak na gorąco powiedział Pan Grzegorz, jest „freekiem” na punkcie jazdy ekologicznej i ekonomicznej. Ponadto, jak dodał: byłem uczestnikiem Państwa targów Fleet Market w zeszłym roku, i tam w konkursie także udało mi się wygrać cenną nagrodę. Postanowiłem kontynuować dobrą passę i sprawdzić się w konkursie EFM. Udało się wygrać i jestem bardzo szczęśliwy.

Drugie miejsce zajął, ustępując Panu Grzegorzowi o punkt, Tomasz Bera z BP Europa SE. Trzecie natomiast Jan Paweł Rościszewski z firmy Ipsen Logistics.

 

Nagrodami, ufundowanymi przez polski oddział Opla dla tegorocznych zwycięzców są:  samochody testowe na miesiąc, odpowiednio trzy, dwa i jeden dzień szkoleniowy w Akademii Jazdy Opla, a także weekendowy pobyt dla dwóch osób w centrum SPA.

 

Podczas finału konkursu, atrakcją dla wszystkich finalistów była także specjalna prezentacja przez General Motors Poland – najnowszych modeli Opel Insignia.

Wszystkim uczestnikom IV edycji konkursu ECO Fleet Manager 2013 gratulujemy udziału i zapraszamy wszystkich chętnych managerów aut firmowych do V Ogólnopolskiego Konkursu ECO Fleet Manager, który rusza już w marcu 2014.

 

Więcej informacji na: www.fleet.com.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.