Chevrolet Corvette Stingray Convertible w wersji Premiere Edition

Nowy Chevrolet Corvette Stingray Convertible wchodzi do sprzedaży w USA. Z tej okazji producent wprowadzi na rynek limitowaną do 550 sztuk edycję Premiere Edition.

 

Chevrolet Corvette Stingray Convertible Premiere EditionWszystkie modele będą oferowane wyłącznie w topowej konfiguracji 3LT i otrzymają zielony lakier nadwozia Lime Rock Green oraz brązowe wnętrze w odcieniu Brownstone. Oprócz tego wewnątrz pojawią się elementy pokryte zamszem, jak również wstawki z włókna węglowego. Bez dopłaty producent „dorzuca” też sportowy układ wydechowy, pakiet Z51 Performance oraz układ Magnetic Selective Ride Control. Jak przystało na edycję specjalną, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz znajdą się specjalne logotypy i nakładki dobitnie informujące innych kierowców, iż właśnie zostali wyprzedzeni przez Corvettę Premiere Edition.

 

Chevrolet nie zdecydował się na podniesienie mocy w specjalnym modelu, jednak jego przyszli właściciele nie powinni narzekać. Moc 460 KM i maksymalny moment obrotowy 630 Nm wykrzesane z silnika V8 o pojemności 6,2 l zapewniają przyspieszenie od 0 do 100 km/h w około 4 sekundy!

 

Ceny Chevroleta Corvette Stingray Convertible Premiere Edition rozpoczynają się w Stanach Zjednoczonych od 77 450 dolarów (57 142 euro). Pierwsze dostawy zaplanowano na początek 2014 roku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , , , , ,

Autor: Mototarget.pl

Komentarze są wyłączone.