Auto Moto Show – Skaryszew 2012

Zapowiada się niesamowicie gorący i pełen wysokiego ciśnienia dźwięku weekend w Skaryszewie. W niedzielę 03 czerwca od wczesnych godzin na teren Hotelu Cyganeria zjeżdżać się będą Miłośnicy tuningu, car audio oraz szeroko pojętej tematyki motoryzacyjnej. Zwiedzający będą mieli na co popatrzeć, a ilość atrakcji zapewni im naprawdę dobrą
zabawę.

1
Ta motoryzacyjna feta organizowana będzie już po raz dziewiąty . Z roku na rok impreza w Skaryszewie skupia coraz to więcej wystawców i kusi nowymi atrakcjami. Na chwilę obecną bez najmniejszych wątpliwości można stwierdzić, iż jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w kalendarzu Tuningowców i miłośników konkretnego ciśnienia dźwięku.

2
Impreza w Skaryszewie nie ma charakteru klasycznych targów -jest to po prostu motoryzacyjno – muzyczne show, które potęguje i tak już niesamowitą atmosferę samego miejsca. Dodatkowo co roku totalnie bezchmurne niebo i temperatura przekraczająca 30 stopni tworzą iście ibizowy klimat.

3

Oczywiście nie zabraknie również pięknych hostess, które będą prezentowały swoje wdzięki między innymi na pokazie Myjnia Show na głównej scenie imprezy, gdzie swojego seta prezentował będzie DJ wraz z konferansjerem z radia Eska.
W tym samym miejscu co chwilę będą odbywać się prezentacje driftu czy palenia gumy. Panowie biorący w nich udział potrafią wywołać pokaźną chmurę, którą dodatkowo zasilać będą całkiem pokaźne kawałki ogumienia rozszarpywanego na skutek ich wyczynów. Dzięki temu, każdy z widzów stojących bliżej będzie mógł na pamiątkę wziąć sobie po kawałeczku.

4
Podczas imprezy można będzie zobaczyć także kilka democarów dystrybutorów sprzętu car audio. Pisząc o tego typu samochodach, trzeba wspomnieć o Hondzie Civic od firmy Sonia Draga, który pojawi się na naszej imprezie.

5
Na imprezie pojawi się także znany na pewno wielu z Was Demo Car Rockford Fosgate stworzony przez firmę Norm Car, Pojawią się także inne demo cary firmy Rockford. Dla miłośników Car Audio najważniejszym punktem imprezy będzie Strefa Car Audio która skupia wiele nowych twarzy, którzy wkręcili się w świat mocnego grania czy połączenia świata tuningu i car audio w zawodach dB Tuning Cup.

6
W tej strefie zawodnicy pokażą naprawdę wysoki poziom

7
Puchary sponsorowane przez naszych Patronów Honorowych którym bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji imprezy

8
Portal Car Audio Dj’s
Przez całą imprezę na stanowisku organizacji dBDRA zapodawali mocno będą deep house’owe brzmienia Dj Portalu Car Audio oraz Dj prosto z Belgii, który wraz ze swoimi kompanami przyjadą prezentować swoje modyfikacje w materii CA i Tuningu.

W tym konkursie bardzo dużej dobrej roboty wykonują Mayday Audio Team, dB Max, GND Car-Audio oraz Demo Car.pl, którzy wspierają merytorycznie i techniczne dużą część zawodników i pełnią rolę takiego starszego brata dla tych, którzy dopiero wchodzą w tematykę mocnego ciśnienia.

9
Impreza w Skaryszewie notabene ma swój start w sobotę, wtedy też odbywają się eliminacje do niedzielnych zawodów dBDRA. Wiele osób, w celu spotęgowania klimatu tej imprezy pojawiła się na niej już w piątek, by wspólnie relaksować się i integrować z ”maniakami” tematyki CA. Do późnych godzin nocnych toczą się dysputy i zabawa przy klimatach House prezentowanych przez wcześniej wspomnianego Dj od naszych zachodnich sąsiadów.

10
Hotel – Restauracja Villa Cyganeria
Głównym organizatorem imprezy jest Prezes Hotelu-Restauracji Villa Cyganeria Pan Stanisław Staniszewski .
A tu kilka zdjęć obiektu na którym znajduje się Auto Moto Show Skaryszew .

13

11 12Z zagranicy
Chcielibyśmy także podziękować naszym gościom z Ukrainy , Belgii , Rosji , Czech którzy pędzą tyle kilometrów aby odwiedzić naszą imprezę w Skaryszewie , dzięki nim jesteśmy rozpoznawani nie tylko w Polsce .

1415
Nowe Atrakcje na Auto Moto 2012


1.Pole Dance

Pierwsze oficjalne mistrzostwa Polski w Pole Dance czyli sportowy taniec na rurze ,
takiej atrakcji jeszcze nie było , około 30 pięknych kobiet wyprawiające niesamowite
figury na najwyższych rurkach w Polsce .

16
2.Pokazy Stuntu Motocyklowego
tradycją stały się już pokazy stuntu motocyklowego na imprezach motoryzacyjnych ,
tym razem zaskoczymy widzów i zaprezentujemy ekstremalny i odjechany pokaz
stuntu w wykonaniu najlepszego stuntera w Polsce.

17
3. Strefa Weeding Cars
Weeding Cars jest to strefa specjalnie stworzona dla naszych młodych par które szukają pięknej limuzyny która mogła by im umilić podróż na ten jedyny dzień w życiu

18
4.Drift Taxi
Czy kiedykolwiek marzyliście o jeździe tak jak w filmie szybcy i wściekli , Będzie taka okazja , jazda autem w pełnym poślizgu w wyczynowej maszynie driftingowej prowadzonej przez specjalistę w tej dziedzinie .

19
Podsumowując
Gdybym chciał przedstawić wszystko to, co będzie się działo na imprezie to ten artykuł z pewnością zająłby kilka dobrych stron. Żeby poczuć klimat tej imprezy, trzeba się po prostu na niej pojawić. O tym co się bezie działo na stanowisku Ciśnieniowców i na głównej scenie wraz z wypełnionymi samochodami halami oraz uliczkami wokół – dowiecie się osobiście w dniu 03.06.2012

20
Więcej informacji o imprezie pojawi się jeszcze na naszej stronie
www.automotoshow.info

Na koniec chciałem osobiście zaprosić i pogratulować wszystkim startującym w Auto
Moto Show Skaryszew i życzyć dalszych sukcesów
Pozdrawiam
Organizator AMS 2012
Staniszewski Marcin
Tel. 792 499 741

Portal www.Auto.pl również w tym roku objął imprezę swoim patronatem.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z zeszłorocznej edycji imprezy>

A także relacji filmowej w naszym kanale YouTube>

Oto jeden z filmów:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , , , , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.