Premiery Forda na targach Fleet Market 2015

Nowy Ford Mondeo Vignale – pierwszy model w gamie luksusowych produktów Ford Vignale i nowy Ford S-MAX – nowatorski minivan, będą miały swoje premiery podczas targów Fleet Market 2015 już 24 listopada br. w EXPO XXI w Warszawie.

 

Ford Vignale_mondeo

Ford Mondeo Vignale

Nowy Ford Mondeo Vignale, pierwszy model w gamie luksusowych produktów Ford Vignale, oferuje najwyższą jakość wykończenia, znakomity komfort podróżowania oraz ekskluzywną specyfikację.  Każdy egzemplarz tego modelu jest wykańczany ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników w starannie zaplanowanym procesie, który wykorzystuje zaawansowane technologie produkcyjne i obejmuje 100 dodatkowych kontroli jakości.  Nowy Ford Mondeo Vignale jest pierwszym w Europie autem wyposażonym w system aktywnej redukcji hałasu Active Noise Cancellation.  Vignale dostępny jest  w odmianach 4-dr i kombi , wyróżnia się specyfikacją typową dla modeli segmentu premium, oferując układ wykrywania pieszych, inteligentny napęd na wszystkie koła, silnik Bi-Turbo 2,0 TDCi o wysokiej mocy oraz hybrydowy układ napędowy.  Nowoczesny kształt nadwozia jest inspirowany kultowymi pracami włoskiego producenta nadwozi Alfredo Vignale. Na czas użytkowania wybranego modelu klienci Vignale otrzymają również pakiet spersonalizowanych usług dostosowanych do ich potrzeb, w tym pomoc asystenta Ford Vignale oraz dostęp do 24-godzinnej nieodpłatnej pomocy telefonicznej za pośrednictwem centrum Vignale One Call. Ford Mondeo Vignale jest dostępny z silnikami o wysokiej mocy, w tym jednostką benzynową 2,0 litra EcoBoost, silnikami diesla TDCi oraz opracowaną przez Forda benzynowo-elektryczną hybrydą o mocy 187 KM. Silnik 2,0 litra EcoBoost jest oferowany w wersji o mocy 203 i 240 KM oraz z sześciobiegową przekładnią automatyczną. Z kolei 180-konny diesel 2,0 litra TDCi współpracuje z sześciobiegową skrzynią manualną lub przekładnią automatyczną PowerShift, a także z opracowanym przez Forda inteligentnym napędem na wszystkie koła, który w płynny sposób przekazuje moment obrotowy z przednich do wszystkich czterech kół. Ponadto, dostępna jest również nowa konstrukcja 2,0 litra TDCi Bi-Turbo o mocy 210 KM, która oferuje aż 450 Nm już przy 2000 obr./min., co zapewnia błyskawiczne reakcje auta na dodanie gazu oraz pozwala komfortowo podróżować z dużą prędkością przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa.

 

Ford-S-MAX_14

Ford S-MAX

W najnowszej odsłonie, Ford S-MAX prezentuje się bardzo dynamicznie. Oryginalna sylwetka Forda S-MAX zyskała również mocniej zarysowaną linię okien, światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED, diodowe tylne lampy oraz tylny dyfuzor ze zintegrowanymi końcówkami układu wydechowego. Kabina nowego Forda S-MAX oferuje aż 32 kombinacje ustawienia foteli i aranżacji przedziału bagażowego oraz system składania drugiego i trzeciego rzędu foteli. Tradycyjna tablica wskaźników ustąpiła miejsca opcjonalnemu, 10-calowemu ekranowi. W desce rozdzielczej znalazł się natomiast ośmiocalowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości.  Nowy Ford S-MAX jest oferowany z silnikami wysokoprężnymi TDCi i benzynowymi EcoBoost, odznaczającymi się cichą pracą, dobrymi osiągami oraz wysoką wydajnością ekologiczną. Na uwagę zasługuje silnik bi-turbo TDCi o pojemności 2 litrów, generujący 210 KM i 450 Nm. Jednostka współpracuje z sześciobiegową przekładnią automatyczną PowerShift. Z kolei zmodernizowany diesel 2,0 litra TDCi z turbosprężarką o zmiennej geometrii generuje 120, 150 lub 180 KM. W połączeniu z sześciobiegową przekładnią manualną, wszystkie trzy warianty będą zużywały średnio 5,0 litrów na 100 kilometrów i emitowały 129 gramów CO2 na kilometr. Jednostki wysokoprężne 2,0 l TDCi o mocy 150 i 180 KM będą oferowane z sześciobiegową przekładnią automatyczną PowerShift oraz opracowanym przez Forda inteligentnym napędem na wszystkie koła iAWD. W gamie nowego Forda S-MAX oferowany jest również nowy silnik benzynowy 1,5 litra EcoBoost o mocy 160 KM.

 

 

 

VII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Marketodbędą się 24 listopada 2015r. (wtorek) w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Szczegóły dotyczące targów znajdują się na www.fleetmarket.pl. Fleet Market to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Podczas Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny, którego tematem wiodącym będzie: „Auto firmowe. Finansowanie samochodów w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw”.

Targi Fleet Market to wydarzenie skierowane wyłącznie dla przedstawicieli firm, które obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów do firm. Na targi zapraszane osoby szukające zarówno jednego samochodu do prowadzenia działalności biznesowej, jak ci, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut.

Organizatorem targów Fleet Market jest firma Fleet Meetings Sp. z o.o. – wydawca magazynu „Fleet”.

 

Szczegóły dotyczące targów znajdują się na stronie: www.fleetmarket.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tagi: , ,

Autor: autoadmin

Komentarze są wyłączone.